Next Step Factory Next Step Factory
  • Home
  • Wat we doen
  • Klantcases
    • Yellow Communications
    • Stellema
    • Raedshuys
    • Miranda van den Broek
  • Over ons
    • Over ons
    • Onze klanten
    • Aanbevelingen
  • Nieuws
  • Contact
Close
Close
  • Home
  • Wat we doen
  • Klantcases
    • Yellow Communications
    • Stellema
    • Raedshuys
    • Miranda van den Broek
  • Over ons
    • Over ons
    • Onze klanten
    • Aanbevelingen
  • Nieuws
  • Contact

Met co-worker Ivo Valkenburg hebben we o.a. ook een prachtige internationale locatie in huis voor bijvoorbeeld de Next Step Factory Business Accelerator. Afgelopen maand is Petra van Vliet daar geweest en schrijft een prachtige blog over de locatie, de mensen en de omgeving. Ze schrijft op haar blog een geweldige sfeerimpressie over haar beleving van het prachtige Transilvania: 

Koeienbellen rinkelen vriendelijk. Ik blijf even stilstaan om ernaar te luisteren. Vroeger wilde ik altijd Heidi zijn in de bergen. Dit gevoel komt daar dichtbij. Ik kijk uit uit over het prachtige heuvellandschap van Transsylvanië. Een plek waar ik tot voor kort nog geen enkel beeld bij had. Dreigende wolken hangen boven de bergen maar wij vertrouwen erop dat ze ons met rust zullen laten en wij deze wandeling droog zullen voltooien. De frisse berglucht waait in mijn gezicht en soms komt in een vlaag de geur van een haardvuur voorbij.

Na een dag waarin we gewerkt hebben en het ook flink regende komt de zon achter de wolken vandaan en maken Ivo en ik nog even van de gelegenheid gebruik om tijdens een flinke wandeling een frisse neus te halen. De stilte wordt alleen verbroken door de koeienbellen, wat vogeltjes en onze voetstappen.

Lees hier verder…

Posted in: Aanbod, algemeen, Blog, Mensen, Nieuws Author: Jelle Bartels

Share

FacebookTwitterGoogle +

Leave a Reply / Cancel Reply

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Recente berichten

  • Kom uit je groef – VVP November 2022
  • Bouwstenen voor succes – de verandering de baas (VVP september 2020)
  • Jouw organisatie maakt impact
  • Blijven doen wat je altijd al deed is gewoon makkelijker.
  • De magneet voor het behouden van goede medewerkers

Recente reacties

  • Is uw organisatie klaar voor de volgende stap? - Faster Forward op Over ons
  • kaan op Waarom klantsegmentatie zo enorm belangrijk is.
  • Ronnie Goud op Ondernemen met hart, hoofd en handen!
  • Ronnie Goud op 5 redenen om volop actief te zijn als particulier financieel adviseur
  • Bart Vermeulen op 5 redenen om volop actief te zijn als particulier financieel adviseur

Next Step Factory 2022. Alle rechten voorbehouden