Next Step Factory Next Step Factory
  • Home
  • Wat we doen
  • Over ons
    • Over ons
    • Onze klanten
    • Aanbevelingen
  • Nieuws
  • Contact
Close
Close
  • Home
  • Wat we doen
  • Over ons
    • Over ons
    • Onze klanten
    • Aanbevelingen
  • Nieuws
  • Contact

Het starten als ondernemer is een droom van velen. Je hebt een idee, een plan en/of gewoon een enorme passie voor je vak. Je bent goed en je ruikt de ‘vrijheid’ van ondernemerschap. Je legt je ideeen voor bij vrienden en bekenden. Allemaal zijn ze (op de enkeling die altijd negatief is na) enthousiast: ‘dit wilt iedereen hebben!’ Dus je zegt je baan op en wordt de volgende succesvolle ondernemer… of niet?

Helaas zien we dit in de praktijk vaak gebeuren. Beoogde ondernemers kloppen bij ons aan met een briljant idee of een niet te houden passie voor hun vak. Vaak hebben ze in de praktijk gemerkt dat iets beter kan of sterker nog… iets beter moet. Dat kan op allerlei vlakken. Vaak op vakgebied, maar vaak ook omdat er naar een betere balans tussen privé en werk wordt gezocht.

Mocht je zelf overwegen om jouw droom te verwezenlijken dan hebben we 5 belangrijke tips:

  1. bedenk hoe jij van betekenis wilt zijn in deze wereld (en dus voor je toekomstige klanten)
  2. weet waar jij voor staat: bepaal 4 kernwaarden waar jij je helemaal goed bij voelt
  3. maak je droom concreet en groot. Een goede droom helpt je bij het maken van keuzes
  4. vraag voor je begint aan je omgeving wat ze vinden van je idee…
  5. …maar vergeet vooral niet je toekomstige doelgroep te vragen wat zij vinden… én of ze ook bereid zijn om het bedrag te betalen wat je wilt vragen

Bij punt 5 zien we bij veel (startende en ervaren) ondernemers koudwatervrees. Maar zeg nou zelf… is het niet veel fijner om van te voren te weten of je (toekomstige) klant je uberhaupt wel bereidt is te betalen?

Posted in: Blog, Business Model You, Nieuws, ondernemen Tagged: business life planning, Business Model You, ondernemen, ondernemers Author: Jelle Bartels

Share

FacebookTwitterGoogle +

Leave a Reply / Cancel Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Meest recente berichten

  • Financieel Adviseur in 2023 overbodig(?)
  • Ondernemen: Wat is jouw score?
  • JUISTE PARTNER MAAKT JOU STERKER (VVP)
  • Keuzes maken doet pijn (VVP)
  • Maak in 1000 dagen je belofte waar! (VVP)

Recente reacties

  • Is uw organisatie klaar voor de volgende stap? - Faster Forward op Over ons
  • kaan op Waarom klantsegmentatie zo enorm belangrijk is.
  • Ronnie Goud op Ondernemen met hart, hoofd en handen!
  • Ronnie Goud op 5 redenen om volop actief te zijn als particulier financieel adviseur
  • Bart Vermeulen op 5 redenen om volop actief te zijn als particulier financieel adviseur

Next Step Factory 2018. Alle rechten voorbehouden